Dodatkowe usługi

Dodatkowe usługi

POKOJE GOŚCINNE – PODOLE
Naszym klientom oferujemy pokoje gościnne na naszej posesji oraz apartamenty w Warszawie.

Oferujemy:
• 12 miejsc noclegowych w pokojach dwu i trzyosobowych z możliwością dostawek oraz dwoma wspólnymi łazienkami a także aneksem kuchennym
• dwupoziomowy apartament z łazienką i aneksem kuchennym dla 5 osób
Budynek jest usytuowany 200 metrów od namiotu bankietowego co daje możliwość krótkiego odpoczynku również w trakcie przyjęcia.

 

ALAMO NOCLEGI – Apartamenty w Warszawie
Dzięki współpracy z firmą ALAMO NOCLEGI do państwa dyspozycji jest 10 eleganckich apartamentów położonych w kilku dzielnicach stolicy.

 

MUZYKA I TAŃCE
Gwarantujemy klientom pełną swobodę w wyborze muzyki, DJ oraz zespołu. Dowolność ustawienia stołów pozwala również na wygospodarowanie w namiocie weselnym przestrzeni na parkiet, a nawet scenę.

BRYCZKA
Współpracujemy z firmą oferującą przyjazd na ślub bryczką. Szczegóły tutaj

WYSTRÓJ WNĘTRZA
Klienci zainteresowani dodatkowym projektem aranżacji namiotu i dekoracji stołów mogą liczyć na wsparcie i profesjonalną obsługę współpracującej z nami firmy. Przykładowe zdjęcie aranżacji w naszej galerii. Kontakt do projektantki tutaj

FOTOGRAFIA
Rustykalne otoczenie, świerkowy las, czereśniowy sad oraz znajdujący się nieopodal staw zapewniają idealne tło do zdjęć ślubnych. Naszym klientom oferujemy możliwość wykonania zdjęć w innym terminie – gwarantującym idealną pogodę. Tym samym zapewniamy nowożeńcom nieprzerwaną zabawę podczas wesela i poprawin. Oprócz udostępnienia pleneru do zdjęć oferujemy również pomoc w znalezieniu profesjonalnego fotografa.

Serdecznie zapraszamy!

Adres

Podole 27, 05-600 Grójec

Telefon

601 338 631