Wesela

Wesela i przyjęcia ślubne w plenerze

Zajmujemy się organizacją każdego wesela – od małego do dużego przyjęcia!

W naszym namiocie weselnym możliwe jest pomieszczenie do 300 osób.

Przysięga:

Przyjęcie w stylu Garden Party oferuje możliwość złożenia przysięgi małżeńskiej w ogrodowej altanie. Obecne ustawodawstwo pozwala nowoczesnym młodym parom na całkowitą kontrolę nad najważniejszym dniem ich życia.

Przyjęcia odbywające się w oferowanym przez nas namiocie są całkowicie niezależne od pogody. W upalne letnie wieczory otwierane są okna w ścianach namiotu umożliwiające chłodny przewiew powietrza. W przypadku chłodniejszych, bardziej pochmurnych dni obsługa dostawia dodatkowe lampy grzewcze dbające o komfort gości.

Koszty:

Koszt wynajmu namiotu wraz z cateringiem: od 250 zł/os.
Koszt przy minimum 150 osobach obejmuje:

  • wynajem namiotu z podstawowym wystrojem
  • 4 dania gorące
  • przystawki na stołach
  • owoce i ciasta
  • napoje ciepłe i zimne bez limitu

Cena obejmuje catering, wynajem namiotu z wyposażeniem oraz wynajem terenu z węzłem sanitarnym i parkingiem. Wyposażenie namiotu obejmuje: stoły, krzesła, zastawę oraz podstawowe dekoracje i oświetlenie. Na specjalne życzenie zamawiającego dodatkowy wystrój i wyposażenie dostarczamy za dopłatą.

Dodatkowe usługi:

Gwarantujemy pełną swobodę w wyborze muzyki, DJ oraz zespołu. Dowolność ustawienia stołów pozwala również na wygospodarowanie w namiocie weselnym przestrzeni na parkiet, a nawet scenę.

Rustykalne otoczenie, świerkowy las, czereśniowy sad oraz znajdujący się nieopodal staw zapewniają idealne tło do zdjęć ślubnych. Naszym klientom oferujemy możliwość wykonania zdjęć w innym terminie – gwarantującym idealną pogodę. Tym samym zapewniamy nowożeńcom nieprzerwaną zabawę podczas wesela i poprawin. Oprócz udostępnienia pleneru do zdjęć oferujemy również pomoc w znalezieniu profesjonalnego fotografa.

Naszym klientom oferujemy pokoje gościnne na naszej posesji oraz apartamenty w Warszawie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

Adres

Podole 27, 05-600 Grójec

Telefon

601 338 631